فهمیدن ، متوجه شدن سرگیجه محققان فشارخون

فهمیدن ، متوجه شدن: سرگیجه محققان فشارخون میانسالی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ویزه برنامه عید فطر احسان علیخانی

طراح دکور برنامه ماه عسل گفت: بالطبع با توجه به فضای برنامه‌های مناسبتی که فضا و محتوایی در خور اعیاد را به مخاطب ارائه می‌کنند خاص برنامه ماه عسل در عید فطر نی

ویزه برنامه عید فطر احسان علیخانی

ویزه برنامه عید فطر احسان علیخانی

عبارات مهم : مخاطب

طراح دکور برنامه ماه عسل گفت: بالطبع با توجه به فضای برنامه های مناسبتی که فضا و محتوایی در خور اعیاد را به مخاطب ارائه می کنند خاص برنامه ماه عسل در عید فطر نیز فضایی گفت و گو محور را با حضور اشخاص آشنا شده است روی آنتن می برد ولی شرح بخش های آن هنوز مشخص نشده است.

پیمان قانع طراح دکور برنامه “ماه عسل” در گفت و گو با میزان، راجع به برنامه روز پنجشنبه ماه عسل گفت: هنوز مشخص نیست که برنامه “ماه عسل” فردا شب به علت تداخل با پخش افتتاحیه جام جهانی روسیه پخش شود یا نه، ممکن است پخش شود و ممکن است پخش نشود.

وی با اشاره به این که ماه عسل در روز جمعه خاص برنامه‎ای به مناسبت عید سعید فطر روی آنتن می برد اظهار کرد: برنامه ای که جهت روز عید فطر در نظر گرفته ایم با برنامه هایی که در روزهای ماه مبارک رمضان پخش شد تفاوت دارد و در صدد هستیم که فضایی مفرح و متفاوت را جهت مخاطب ترتیب دهیم.

قانع ادامه داد: بالطبع با توجه به فضای برنامه های مناسبتی که فضا و محتوایی در خور اعیاد را به مخاطب ارائه می کنند خاص برنامه ماه عسل در عید فطر نیز فضایی گفت و گو محور را با حضور اشخاص آشنا شده است روی آنتن می برد ولی شرح بخش های آن هنوز مشخص نشده است.

ویزه برنامه عید فطر احسان علیخانی

طراح دکور برنامه ماه عسل خاطرنشان کرد: مسابقه های جام جهانی هم فردا برگزار می شود که ممکن است تداخلی در وقت پخش “ماه عسل” و پخش فوتبال به وجود آید که باید دید چه تصمیمی در نهایت جهت پخش برنامه فردا شب ماه عسل گرفته خواهد شد.

گفتنی است برامه “ماه عسل” با اجرای احسان علیخانی که از سال ۸۶ جزو برنامه های ثابت ماه رمضان است امسال نیز همچون سال های گذشته در طول ماه مبارک رمضان مهمان منزل های مردم بود ولی امروز خبرها حاکی از پخش نشدن برنامه فردا شب به جهت تداخل در ساعت پخش شروع مسابقه های جام جهانی دارد.

طراح دکور برنامه ماه عسل گفت: بالطبع با توجه به فضای برنامه‌های مناسبتی که فضا و محتوایی در خور اعیاد را به مخاطب ارائه می‌کنند خاص برنامه ماه عسل در عید فطر نی

واژه های کلیدی: مخاطب | برنامه | برنامه | ماه رمضان | جام جهانی | احسان علیخانی | اجرای احسان علیخانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs