فهمیدن ، متوجه شدن سرگیجه محققان فشارخون

فهمیدن ، متوجه شدن: سرگیجه محققان فشارخون میانسالی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی واکنش کمپانی‌های اروپایی در کشور عزیزمان ایران به تحریم‌های آمریکا

رویترز به تصویر العمل کمپانی‌های اروپایی به تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران اشاره کرده هست. این فهرست بیانگر پاسخ بعضی کمپانی‌های اروپایی است که به واس

واکنش کمپانی‌های اروپایی در کشور عزیزمان ایران به تحریم‌های آمریکا

واکنش کمپانی های اروپایی در کشور عزیزمان ایران به تحریم های آمریکا

عبارات مهم : ایران

رویترز به تصویر العمل کمپانی های اروپایی به تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران اشاره کرده هست. این فهرست بیانگر پاسخ بعضی کمپانی های اروپایی است که به واسطه برجام وارد کشور عزیزمان ایران شده است بودند.

به گزارش ایلنا به نقل از «رویترز»، دور تازه تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران با وعده جریمه کمپانی هایی که با کشور عزیزمان ایران کسب وکار داشته باشند روز سه شنبه شروع شد.

این رسانه آمریکایی در گزارشی به تصویر العمل تعدادی از کمپانی های اروپایی به تحریم های آمریکا اشاره کرده است؛

واکنش کمپانی‌های اروپایی در کشور عزیزمان ایران به تحریم‌های آمریکا

شرکت دانمارکی «هالدور توپسو» که یکی از کمپانی های پیش روی دنیا در تولید کاتالیزورهای صنعتی هست، روز هشتم آگوست به علت تحریم ها اقدام به اخراج ۲۰۰ تن از کارکناش از مجموع ۲۷۰۰ نفر کرد.

شرکت سوییسی «استدلر ریل»، برنامه هایش را جهت سامانه های خطوط آهن زیرزمینی در پایتخت کشور عزیزمان ایران متوقف کرده است.

رویترز به تصویر العمل کمپانی‌های اروپایی به تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران اشاره کرده هست. این فهرست بیانگر پاسخ بعضی کمپانی‌های اروپایی است که به واس

این شرکت سوییسی ۷ آگوست اعلام کرد: استدلر به عنوان بخشی از یک مناقصه بین المللی پیشنهادی را به شرکت توسعه صنایع و نوسازی (ایدرو) ارائه کرده و امسال درخواست نامه ای را در ماه فوریه امضا کرده هست. این مذاکرات در حال حاضر متوقف شده است و پروژه معلق مانده است.

بر اساس گزارش ها این گروه تقاضانامه ای جهت ارسال ۹۶۰ واگن به ارزش ۱.۴ میلیارد دلار امضا کرده بود.

خوردوسازی آلمانی «دایملر»، هم طرح توسعه کسب وکار در کشور عزیزمان ایران را متوقف کرد. «دایملر» در تاریخ ۷ آگوست اعلام کرد: ما هم اکنون فعالیت هایمان را بر اساس تحریم های آمریکا در کشور عزیزمان ایران متوقف کرده ایم.

واکنش کمپانی‌های اروپایی در کشور عزیزمان ایران به تحریم‌های آمریکا

بر اساس گزارش «رویترز»، اوایل ۲۰۱۶ دایملر قرارداد مشترکی را با خوردو سازی داخلی کشور عزیزمان ایران ماشین در ایارن امضا کرد که بر اساس این قرارداد ساخت و توزیع کامیون های مرسدس بنز در این کشور را به عهده گرفت.

شرکت ماشین سازی فرانسوی «پژو سیتروئن»، هم در ماه ژوئن توافق یکسان خود را با کشور عزیزمان ایران متوقف کرد؛ همزمان شرکت رنو اعلام کرد که به تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران پایبند است.

رویترز به تصویر العمل کمپانی‌های اروپایی به تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران اشاره کرده هست. این فهرست بیانگر پاسخ بعضی کمپانی‌های اروپایی است که به واس

هر دو خودروسازی فرانسوی تا ۶ آگوست فعالیت هایشان را در کشور عزیزمان ایران ادامه دادند.

سخنگوی کمپانی «رنو» هیچ اظهارنظری فراتر از آنچه «تیری بلور» مدیر اجرایی رنو در ماه جولای گفته بود نکرد. او گفته بود: به این علت که ما به تحریم های آمریکا به طور کامل پایبندیم احتمالا برنامه توسعه مان متوقف خواهد شد.

واکنش کمپانی‌های اروپایی در کشور عزیزمان ایران به تحریم‌های آمریکا

بر اساس این گزارش بعد از امضای برجام، هر دو ماشین سازی فرانسوی رنو و پژو به سرعت توافقاتی را جهت تولیدات تازه و به روز رسانی تولیداتی که در همکاری های پیش از تحریم داشتند امضا کردند. پژو توافق تولید به ارزش ۷۰۰ میلیون یورو با کشور عزیزمان ایران امضا کرد و رنو اعلام کرد سرمایه گذاری های تازه جهت زیاد کردن ظرفیت تولید تا ۳۵۰ هزار ماشین در سال در راه است.

«کمپانی نفتی توتال» اعلام کرد پروژه مولتی میلیارد دلاری پارس جنوبی در صورتی که مشمول بر معافیت آمریکا نشود، متوقف خواهد شد.

«برونو لامیر» وزیر دارایی فرانسه ماه پیش گفته بود درخواست آنها جهت دریابت معافیت جهت کمپانی های فرانسوی با مخالفت روبه رو شده است است.

«توتال» در سال ۲۰۱۷ توافقی جهت توسعه فاز دو پارس جنوبی با کشور عزیزمان ایران امضا کرد که سرمایه گذاری اولیه آن ۱ میلیارد دلار بود و هنوز حرفی راجع به اینکه با ۳۰ درصد سهامش چه خواهد کرد، نزده هست. این کمپانی تا ۴ نوامبر و شروع دور بعدی تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران وقت دارد و امیدوار است مشمول بر یک معافیت فوق العاده شود.

کمپانی هواپیماسازی ایتالیایی-فرانسوی «ای تی آر»، در تاریخ ۶ آگوست اعلام کرد که ۵ هواپیمای باقیمانده از توافقش با کشور عزیزمان ایران را به کشور عزیزمان ایران ایر تحویل داد. این اقدام در آستانه شروع تحریم های تازه آمریکا علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران صورت گرفت ولی هنوز مشکلاتی جهت دریافت مجوز جهت ارسال ۷ سفارش باقیمانده از سفارش های کشور عزیزمان ایران وجود دارد.

«شرکت دارو سازی سانوفی» گفته سریع است که راجع به تاثیر تحریم ها بر عملیات هایش در کشور عزیزمان ایران صحبت کند.

این شرکت در اوایل سال ۲۰۱۶ اعلام کرده بود که توافقی را با پایتخت کشور عزیزمان ایران با نشانه توسعه حضور در کشور عزیزمان ایران امضا کرده هست. گرچه ارسال دارو به کشور عزیزمان ایران با مشکلاتی روبه روست ولی دارو ها از تحریمهای مهم معاف اند.

شرکت دارو سازی «روشه» سوییس، گفته: ما به رصد اوضاع از نزدیک ادامه میدهیم و تاثیر تحریم های اقتصادی تازه را ارزیابی می کنیم. ما به تلاش جهت تضمین دسترسی ایرانی ها به داروهای نوآورانه و محصولات تشخیصی و دیابتی مان ادامه می دهیم.

شرکت سوییسی «نستله»، گفته تحت تاثیر مستقیم تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران قرار ندارد.

نستله کشور عزیزمان ایران در پایتخت کشور عزیزمان ایران نمایندگی و در کشور عزیزمان ایران دو کارخانه تولیدی دارد. یکی از این کارخانه ها در قزوین است که غلات و شیرینی مخصوص نوزادان را تولید میکند و دیگری یک کارخانه آب معدنی در پلور است.

این کمپانی ۸۱۸ کارمند دارد و محصولات محدودی از نستله را از خارج وارد می کند.

واژه های کلیدی: ایران | کمپانی | آمریکا | ایرانی | فرانسوی | تحریم ها | فرانسوی | آمریکایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs