فهمیدن ، متوجه شدن سرگیجه محققان فشارخون

فهمیدن ، متوجه شدن: سرگیجه محققان فشارخون میانسالی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شرایط رهن کامل در بازار «لوکس‌متراژ»ها

عمده فایل‌های رهن کامل در بازار آپارتمان‌های لوکس‌متراژ با مساحت بیش از 150 مترمربع به‌عنوان فایل‌های رهن کامل عرضه شده است است ولی قیمت پیشنهادی ودیعه مالکان ا

شرایط رهن کامل در بازار «لوکس‌متراژ»ها

شرایط رهن کامل در بازار «لوکس متراژ»ها

عبارات مهم : اجاره

عمده فایل های رهن کامل در بازار آپارتمان های لوکس متراژ با مساحت بیش از 150 مترمربع به عنوان فایل های رهن کامل عرضه شده است است ولی قیمت پیشنهادی ودیعه مالکان اغلب بسیار زیاد از ارزش واقعی ملک در حالت ترکیبی از رهن و اجاره هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بررسی موتورهای جست وجوی معتبر ملکی نشان می دهد اغلب مالکان آپارتمان های لوکس متراژ بر خلاف موجران املاک کوچک و میان متراژ، ممانعتی در برابر عرضه آپارتمان خود به صورت «رهن کامل» ندارند. آنها اغلب امکان فعالیت اقتصادی با ودیعه چند صد میلیونی دریافتی را دارند و حتی اگر این امکان را هم نداشته باشند، می توانند حتی در قالب سپرده گذاری بانکی هم به سود نسبتا قابل قبولی دست پیدا کنند.

اما نگاهی به قیمت پیشنهادی رهن کامل آنها حاکی هست، ترکیب رهن و اجاره در بازار لوکس متراژها اغلب به صرفه تر از تن دادن به ودیعه های بیش از ارزش واقعی اجاره بهای این املاک هست. به عنوان مثال آپارتمان 160 مترمربعی سه خوابه واقع در طبقه پنجم یک آپارتمان پنج طبقه دو واحدی سه ساله، با امکانات کامل اعم از پارکینگ، انباری، آسانسور، بالکن و سونا واقع در سعادت آباد، بهراد با ودیعه 600 میلیون تومانی فایل شده است است در حالی که اجاره نهایی املاک مشابه در این منطقه که در قالب قراردادهای ترکیب ودیعه و اجاره بها به اجاره رفته هست، کمتر از این رقم می شود. بر اساس فرمول یک میلیون تومان معادل 30 هزار تومان که همچنان در بازار مبنا قرار دارد، رهن کامل قراردادهای ترکیبی آپارتمان هایی با مشخصات مذکور معادل 350 میلیون تومان است.

شرایط رهن کامل در بازار «لوکس‌متراژ»ها

واحد مسکونی دیگری به مساحت 185 مترمربع واقع در طبقه چهارم یک واحد آپارتمان چهار طبقه تک واحدی در خیابان نیاوران، مژده با سن بنای پنج سال با رهن کامل پیشنهادی 400 میلیون تومان فایل شده است و این در حالی است که با معادل سازی قراردادهای ترکیبی رهن و اجاره آپارتمان هایی با مشخصات مذکور در خیابان مژده، رهن کامل این آپارتمان حداکثر 350 میلیون تومان هست. موجر دیگری رهن کامل آپارتمان لوکس، نوساز و سه خوابه خود واقع در اقدسیه، گلستان شمالی به مساحت 220 مترمربع با برخورداری از امکانات کامل و استخر، سونا و جکوزی که در طبقه دوم یک آپارتمان پنج طبقه دو واحدی قرار دارد، یک میلیارد تومان معین کرده هست. این در حالی است که رهن معقول ملک مذکور طبق قراردادهای اجاره مشابه، مترمربعی چهار میلیون تومان یعنی معادل 880 تا 900 میلیون تومان است.

عمده فایل‌های رهن کامل در بازار آپارتمان‌های لوکس‌متراژ با مساحت بیش از 150 مترمربع به‌عنوان فایل‌های رهن کامل عرضه شده است است ولی قیمت پیشنهادی ودیعه مالکان ا

واژه های کلیدی: اجاره | بازار | میلیون | میلیونی | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs